Od autorek piosenek do artystek, od fanek do gwiazd, pierwsze siostry elektronicznej muzyki tanecznej – Mim i Liv Nervo z NERVO – cudownie wspięły się na szczyt międzynarodowej sceny muzycznej.

Wszechstronnie utalentowane DJ-ki utrzymują się w czołówce najlepszych DJ-ów na świecie. Dzięki głosom fanów uplasowały się na 16. miejscu rankingu „Top 100 DJ-ów” DJ Magazine, pozostając najlepszymi kobietami- DJ-ami.

Mają oddanych fanów na całym świecie, co sprawia, że ich harmonogram jest bardzo napięty, podróżują po całym globie, od połyskujących plaż Ibizy, do ich studia w Londynie, czy Los Angeles, poprzez główne sceny największych festiwali na świecie w tym Tomorrowland, Lollapalooza, Creamfields, Balaton Sound, EDC, Electric Zoo, ULTRA i wiele innych.

Występowały w wyjątkowych miejscach podczas największych wydarzeń muzycznych na świecie, w tym w nowych megaklubach Las Vegas Omnia, Hakkasan i Wet Republic oraz Ibiza Beach Clubs Ushuaia i Hï (gdzie odbywają się imprezy #NERVONation). Wszędzie, gdzie się pojawią, zarażają pozytywną energia, prezentują odważny styl oraz głęboką miłość i zrozumienie dla muzyki.

Są autorkami najlepszych utworów, wyprodukowały hity dla Kylie Minogue, Ke$ha, The Pussycat Dolls, Afrojack, Steve Aoki, Armin Van Buuren i Miley Cyrus (Hannah Montana), by wymienić tylko niektóre. Siostry NERVO z Australii zdobyło nagrodę Grammy za napisanie „When Love Takes Over” dla Davida Guetty i Kelly Rowland.

Debiutancki album „Collateral” z 2015 r. spotkał się z dużym uznaniem krytyków i osiągnął pierwsze miejsce wśród hitów klubowych na iTunes. Można śmiało powiedzieć, że NERVO są uznawane za jedne z największych w biznesie tanecznym.

Ostatnio NERVO wydały viralowy hit „Best Friend”, który stał się oficjalną piosenką podczas uruchomienia kampanii na iPhone X, osiągnął 1. miejsce w radiu i na iTunes, ma ponad 30 milionów odsłon na YouTube i ponad 40 milionów streamów na Spotify. Inne hity ubiegłego roku, to m.in. „In Your Arms”, „Anywhere You Go”, „LOCO”, „Like Air”, „Make It Last”, „Champagne” i „Lost In You” z udziałem największych artystów w muzyce tanecznej, w tym Timmy Trumpet, Quintino, Danny Avila, DVBBS, Chief Keef i Wolfpack.